Autor:

Roonie10

Utworzono:

01.09.2019

Pierwsza połowa to duża przewaga gości czego efektem są dwie bramki w 5 minut na przełomie 25 a 30 minuty.My za to mamy kilka sytuacji jednak nic nie wykorzystujemy i do przerwy przegrywamy 0:2.Po zmianie stron  pierwsze 15 minut to dość chaotyczna gra gdzie praktycznie żadna z ekip nie miała sytuacji bramkowych.Od ok 60 minuty to my przeważamy jednak udaje się tylko zdobyć gola honorowego i ostatecznie przegrywamy 1:2.Wiele można dyskutować dziś o pracy sędziów z Bytomia jednak w głównej mierze przegrywamy przez nieskuteczność.Dziś w pierwszym składzie wybiegł Dawid Kukowka który wrócił do gry po prawie 3 latach przerwy.W ok 60 minucie na boisku pojawił się Dawid Borszcz który także powrócił do gry po ponad 4 latach przerwy.Cieszy fakt że można na takich zawodników jeszcze liczyć.W tabeli po 4 kolejkach zajmujemy 10-te miejsce.