Autor:

Roonie10

Utworzono:

21.10.2019

Na mecz udajemy się w ledwo w ósemkę.W 2 minucie oddajemy pierwszy strzał na bramkę. W ok 5 minucie Płomień zdobywa pierwszą bramkę. Później do 17 minuty gospodarze grając przewagą trzech zawodników zamiast klepką wjeżdżać do bramki zaczęli grać długie piły co nam ułatwiało zadanie i nawet oddaliśmy jeszcze dwa strzały wywalczając też rzut rożny. Bramki na 2 i 3:0 padły w minutę i w ok 25 minucie gdy zrobiło się 4:0 Unia zdekompletowała drużynę i mecz sie zakończył.Szkoda że dziś nie mieliśmy nawet 11-stu zawodników ponieważ szło dziś powalczyć o punkty.Dziękujemy zawodnikom i kibicom Przystajni którzy pożegnali nas brawami mimo zejścia z boiska,przynajmniej przez chwilę nie byliśmy zmartwieni tym faktem że nie mamy ludzi do gry.Prośmy zawodników naszej drużyny aby zmobilizowali się na te ostatnie dwa mecze żeby było nas chociaż 11-stu.Rzeczywistość jest taka że musimy dograć te dwa mecze bez względu na wyniki a potem będziemy myśleć co dalej...
Skład meczowy: Malek- Gatnar,Szulc,Strzoda- Sobalski T. Brzezina, Kaczmarzyk D.- Zaremba
                                                     Dziękujemy nielicznej grupie za przybycie na mecz to dla nas wiele znaczy.