Autor:

Roonie10

Utworzono:

02.11.2019

Pierwsza połowa to mocny start gospodarzy którzy oddają kilka strzałów jednak niecelnych. Nasi zawodnicy grali bardzo solidnie w obronie wyprowadzając nieliczne kontrataki. Dalsza część meczu to głównie gra w środku boiska z paroma akcjami z obu stron boiska.Gdy wydawało się że pierwsza część meczu zakończy się bezbramkowym remisem to niestety w 44 minucie zawodnik Orła oddaje strzał który po rykoszecie zmienia tor lotu i niestety tracimy gola na 1:0. Nasi zawodnicy wiedząc że można dziś urwać punkty wyszli zmotywowani i mądrze zaczęli drugie 45 minut.Początek bardzo dobry w naszym wykonaniu ponieważ to my mieliśmy więcej okazji na bramkę.W ok 65 minucie po stracie w ataku Orzeł wyprowadza kontrę którą zamienia na bramkę i jest 2:0. Nasi zawodnicy się nie załamują i dalej szukają swoich szans.W ok 80 minucie po jednej z naszych akcji zdobywamy bramkę kontaktową.Niestety do końca meczu nie stworzyliśmy już sytuacji bramkowej i ostatecznie przegrywamy 2:1. Mimo porażki to był nasz jeden z lepszych meczy w tej rundzie.W końcu mieliśmy skład i pokazaliśmy charakter na boisku, szkoda że tym razem bez punktów jednak z optymizmem patrzymy na wiosnę.W niedługim czasie pojawi się podsumowanie rundy oraz całego roku w wykonaniu Unii.