Orzeł Pawonków vs LKS "SPARTA" Lubliniec

Orzeł Pawonków vs  LKS "SPARTA" Lubliniec

Orliki 2 w akcji !

Dnia 11 maja w Pawonkowie rozegrano kolejną kolejkę w ramach ligi Orlików PPN Lubliniec grupy C.

Nasza drużyna podejmowała Orła Pawonków. Jako, że drużyna gospodarzy stawiła się w 6-cioosobowym składzie, także trener Naszej drużyny zdecydował się wystawić o jednego zawodnika mniej, niż przewiduje norma gry w tej kategorii wiekowej. Drużyna Sparty II przez całe spotkanie dominowała, narzucała tempo gry i popisała się nie lada skutecznością. Cieszy bardzo dobra piłkarska postawa Naszego zespołu i już z niecierpliwością wyczekujemy następnego meczu ligowego !

⚽ Orzeł Pawonków vs LKS "Sparta II" Lubliniec:

⚽ Wynik meczu: 1 : 24

⚽ Skład Orlików II LKS "Sparta" Lubliniec:

Fabian Sagan, Marcin Huss, Iwo Gruca, Tomasz Piotrowski, Andrzej Łobacz, Antoni Andryszczak, Julian Kupiec, Nikodem Kaczmarczyk, Krzysztof Białas, Szymon Sulej.

⚽ Trener: Szymon Kokot

Całej drużynie GRATULUJEMY !!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości