Sparing Juniorów Starszych LKS "Sparta" Lubliniec

Wczoraj 29 stycznia o godz. 20.00 odbył się sparing Juniorów Starszych pomiędzy drużyną LKS "Sparta" Lubliniec a drużyną KS Orzeł Pawonków

LKS "Sparta" Lubliniec vs KS Orzeł Pawonków

Wynik spotkania: 3 : 1

Bramki dla LKS "Sparta" Lubliniec strzelili:

Pielok asysta Parkitny
 Janik asysta Kasprzak

Skład Sparty Lubliniec opierał się głownie na zawodnikach drużyny Juniorów Starszych oraz II Drużyny seniorów, średnia wieku naszej drużyny wynosiła mniej niż 18lat !

Dąbek K.,Kostorz, Grzyb, Zakrzewski, Hebda, Włodarczyk, Janik, Jagielski, Kasprzak, Tyfel, Sulej K, Sulej D., Pyka, Pech, Krawczyk, Pielok, Deneko, Kozak, Parkitny.

Trener: Marek Nowiński

Skład Orła Pawonków:

Szafarczyk/Mrugała, Płonka Szmuc Młynek, Milka, Jedras/Jureczko, Wojtczyk, Cioch, Kroll, Swoboda, Janik

Mecz odbywał się pod dyktando naszej drużyny, mimo iż stan płyty boiska pozostawiał dużo do życzenia (oblodzona w wielu miejscach oraz pokryta warstwą śniegu na niemal całej powierzchni).

Całej Drużynie GRATULUJEMY !!!