Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:2
Amator Golce
Sparta Lubliniec
3:0
KS Stradom Częstochowa
Lotnik Kościelec
1:2
Gmina Kłomnice
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Olimpia Huta Stara
Unia Kalety
1:2
Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk
0:8
Znicz Kłobuck
Warta Mstów
2:3
Olimpia Truskolasy
Warta Kamieńskie Młyny
3:3
Orzeł Kiedrzyn
Piast Przyrów
0:1
KS Panki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
3:1
Unia Kalety
Liswarta Krzepice
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Amator Golce
7:0
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Huta Stara
2:1
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
0:1
Piast Przyrów
KS Panki
2:0
Sparta Lubliniec
Warta Mstów
1:6
Znicz Kłobuck
Warta Kamieńskie Młyny
1:1
KS Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice
2:5
Pogoń Kamyk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
2:1
Olimpia Huta Stara
Sparta Lubliniec
8:3
Olimpia Truskolasy
Amator Golce
4:1
Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec
2:1
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
2:0
Piast Przyrów
Orzeł Psary-Babienica
2:0
MLKS Woźniki
Unia Kalety
3:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
6:1
KS Stradom Częstochowa
Warta Mstów
0:1
Gmina Kłomnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Huta Stara
3:2
Warta Mstów
MLKS Woźniki
3:0
Lotnik Kościelec
Liswarta Krzepice
4:2
Pogoń Kamyk
Amator Golce
6:0
Unia Kalety
Znicz Kłobuck
8:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Truskolasy
3:1
KS Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice
6:1
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
0:7
KS Panki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:2
Gmina Kłomnice
KS Stradom Częstochowa
1:2
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
2:2
Orzeł Kiedrzyn
Orzeł Psary-Babienica
1:1
Amator Golce
Unia Kalety
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk
2:1
MLKS Woźniki
KS Panki
2:2
Olimpia Truskolasy
Warta Mstów
1:1
Liswarta Krzepice
Piast Przyrów
3:2
Olimpia Huta Stara
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
5:1
Warta Mstów
Liswarta Krzepice
2:1
Piast Przyrów
Amator Golce
3:0
Lotnik Kościelec
Olimpia Huta Stara
2:4
Sparta Lubliniec
Znicz Kłobuck
4:1
KS Panki
Unia Kalety
0:1
Orzeł Psary-Babienica
Orzeł Kiedrzyn
2:5
Pogoń Kamyk
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
Olimpia Truskolasy
Gmina Kłomnice
2:1
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
3:2
Liswarta Krzepice
KS Stradom Częstochowa
3:1
Olimpia Huta Stara
Lotnik Kościelec
3:3
Unia Kalety
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Truskolasy
0:8
Znicz Kłobuck
Pogoń Kamyk
0:5
Amator Golce
KS Panki
5:1
Gmina Kłomnice
Warta Mstów
6:4
Orzeł Kiedrzyn
Piast Przyrów
2:1
MLKS Woźniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
4:4
Sparta Lubliniec
Liswarta Krzepice
2:1
KS Stradom Częstochowa
Amator Golce
5:5
Warta Mstów
Olimpia Huta Stara
0:1
KS Panki
Orzeł Psary-Babienica
2:1
Lotnik Kościelec
Unia Kalety
1:1
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
3:4
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
0:1
Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice
6:0
Olimpia Truskolasy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
7:1
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
1:2
MLKS Woźniki
Lotnik Kościelec
3:1
Warta Kamieńskie Młyny
Znicz Kłobuck
3:0
Gmina Kłomnice
Olimpia Truskolasy
4:4
Olimpia Huta Stara
Pogoń Kamyk
1:1
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
1:0
Liswarta Krzepice
Warta Mstów
0:1
Unia Kalety
Piast Przyrów
1:1
Amator Golce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:2
KS Panki
Liswarta Krzepice
0:1
Olimpia Truskolasy
Amator Golce
4:0
Sparta Lubliniec
Olimpia Huta Stara
0:5
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
4:0
Pogoń Kamyk
Orzeł Psary-Babienica
2:4
Warta Mstów
Unia Kalety
0:0
Piast Przyrów
Orzeł Kiedrzyn
1:2
KS Stradom Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
3:0
Gmina Kłomnice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
3:0
Liswarta Krzepice
Sparta Lubliniec
0:2
Unia Kalety
KS Stradom Częstochowa
0:3
Amator Golce
Olimpia Truskolasy
2:4
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
KS Panki
12:1
Orzeł Kiedrzyn
Warta Mstów
2:2
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
5:2
Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów
5:2
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:4
Znicz Kłobuck
Liswarta Krzepice
2:1
Gmina Kłomnice
Amator Golce
3:0
KS Panki
Lotnik Kościelec
1:4
Piast Przyrów
Orzeł Psary-Babienica
1:4
Sparta Lubliniec
Unia Kalety
1:0
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
2:2
Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk
0:5
Warta Mstów
Warta Kamieńskie Młyny
2:2
Olimpia Huta Stara
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:2
Lotnik Kościelec
KS Stradom Częstochowa
3:0
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Huta Stara
0:3
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
9:0
Orzeł Kiedrzyn
Olimpia Truskolasy
4:1
Amator Golce
KS Panki
3:1
Unia Kalety
Warta Mstów
3:5
Warta Kamieńskie Młyny
Gmina Kłomnice
0:2
MLKS Woźniki
Piast Przyrów
4:2
Pogoń Kamyk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
0:1
Olimpia Huta Stara
Amator Golce
2:2
Znicz Kłobuck
Lotnik Kościelec
1:2
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Psary-Babienica
1:2
KS Panki
Unia Kalety
0:1
Olimpia Truskolasy
Pogoń Kamyk
3:2
Sparta Lubliniec
Warta Mstów
6:1
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
1:2
Liswarta Krzepice
Orzeł Kiedrzyn
3:2
Gmina Kłomnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
2:7
Warta Mstów
Liswarta Krzepice
0:2
MLKS Woźniki
KS Stradom Częstochowa
1:1
Pogoń Kamyk
Olimpia Huta Stara
6:1
Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck
10:1
Unia Kalety
Olimpia Truskolasy
2:3
Orzeł Psary-Babienica
KS Panki
3:0
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
1:6
Amator Golce
Piast Przyrów
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
1:2
Olimpia Huta Stara
Lotnik Kościelec
4:1
Olimpia Truskolasy
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Znicz Kłobuck
Unia Kalety
3:2
Gmina Kłomnice
Orzeł Kiedrzyn
1:2
Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk
3:2
KS Panki
Warta Mstów
5:1
KS Stradom Częstochowa
Warta Kamieńskie Młyny
2:2
MLKS Woźniki
Piast Przyrów
2:1
Sparta Lubliniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
3:1
Orzeł Kiedrzyn
Sparta Lubliniec
0:5
Warta Kamieńskie Młyny
Liswarta Krzepice
3:1
Amator Golce
KS Stradom Częstochowa
0:0
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
0:0
Unia Kalety
Znicz Kłobuck
8:0
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
6:2
Pogoń Kamyk
KS Panki
6:0
Warta Mstów
Gmina Kłomnice
3:4
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Liswarta Krzepice
1:3
Unia Kalety
Amator Golce
4:2
MLKS Woźniki
KS Stradom Częstochowa
2:2
Sparta Lubliniec
Olimpia Huta Stara
1:0
Orzeł Psary-Babienica
Znicz Kłobuck
2:0
Pogoń Kamyk
Olimpia Truskolasy
1:6
Warta Mstów
Gmina Kłomnice
2:1
Lotnik Kościelec
Orzeł Kiedrzyn
1:0
Warta Kamieńskie Młyny
KS Panki
3:1
Piast Przyrów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
1:2
KS Panki
KS Stradom Częstochowa
1:0
Warta Kamieńskie Młyny
Lotnik Kościelec
5:0
Olimpia Huta Stara
Znicz Kłobuck
6:2
Warta Mstów
Orzeł Psary-Babienica
3:1
Liswarta Krzepice
Unia Kalety
0:0
MLKS Woźniki
Orzeł Kiedrzyn
2:2
Amator Golce
Pogoń Kamyk
1:2
Gmina Kłomnice
Piast Przyrów
4:1
Olimpia Truskolasy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
3:1
Orzeł Psary-Babienica
Liswarta Krzepice
2:0
Lotnik Kościelec
KS Stradom Częstochowa
1:3
KS Panki
Olimpia Huta Stara
1:1
Pogoń Kamyk
Orzeł Kiedrzyn
0:0
Unia Kalety
Olimpia Truskolasy
0:5
Sparta Lubliniec
Warta Kamieńskie Młyny
2:3
Amator Golce
Gmina Kłomnice
0:2
Warta Mstów
Piast Przyrów
1:4
Znicz Kłobuck
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
0:2
Znicz Kłobuck
KS Stradom Częstochowa
2:3
Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec
2:1
MLKS Woźniki
Orzeł Psary-Babienica
0:1
Orzeł Kiedrzyn
Unia Kalety
1:0
Amator Golce
Pogoń Kamyk
2:1
Liswarta Krzepice
KS Panki
1:1
Warta Kamieńskie Młyny
Warta Mstów
2:3
Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów
1:1
Gmina Kłomnice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:1
Pogoń Kamyk
Liswarta Krzepice
2:4
Warta Mstów
Amator Golce
0:0
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Huta Stara
2:4
Piast Przyrów
Znicz Kłobuck
4:1
KS Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
1:0
Lotnik Kościelec
Olimpia Truskolasy
0:2
KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny
4:0
Unia Kalety
Gmina Kłomnice
1:0
Sparta Lubliniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
6:0
Olimpia Huta Stara
KS Stradom Częstochowa
3:2
Gmina Kłomnice
Lotnik Kościelec
1:2
Amator Golce
Orzeł Psary-Babienica
0:2
Unia Kalety
Olimpia Truskolasy
5:2
Warta Kamieńskie Młyny
Pogoń Kamyk
3:1
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
3:4
Znicz Kłobuck
Warta Mstów
3:2
MLKS Woźniki
Piast Przyrów
2:2
Liswarta Krzepice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
7:0
Olimpia Truskolasy
MLKS Woźniki
4:2
Piast Przyrów
Liswarta Krzepice
2:0
Sparta Lubliniec
Amator Golce
3:1
Pogoń Kamyk
Olimpia Huta Stara
0:1
KS Stradom Częstochowa
Unia Kalety
3:1
Lotnik Kościelec
Orzeł Kiedrzyn
2:3
Warta Mstów
Warta Kamieńskie Młyny
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Gmina Kłomnice
1:1
KS Panki
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
1:2
MLKS Woźniki
KS Stradom Częstochowa
4:1
Liswarta Krzepice
Lotnik Kościelec
5:1
Orzeł Psary-Babienica
Znicz Kłobuck
4:2
Warta Kamieńskie Młyny
Olimpia Truskolasy
4:3
Gmina Kłomnice
Pogoń Kamyk
2:1
Unia Kalety
KS Panki
1:2
Olimpia Huta Stara
Warta Mstów
3:3
Amator Golce
Piast Przyrów
0:1
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:0
KS Stradom Częstochowa
Liswarta Krzepice
2:1
KS Panki
Amator Golce
2:1
Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara
2:3
Olimpia Truskolasy
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Pogoń Kamyk
Unia Kalety
2:0
Warta Mstów
Orzeł Kiedrzyn
1:2
Sparta Lubliniec
Warta Kamieńskie Młyny
1:4
Lotnik Kościelec
Gmina Kłomnice
1:2
Znicz Kłobuck
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
2:1
Amator Golce
KS Stradom Częstochowa
2:0
Orzeł Kiedrzyn
Znicz Kłobuck
8:0
Olimpia Huta Stara
Olimpia Truskolasy
4:1
Liswarta Krzepice
Pogoń Kamyk
1:0
Lotnik Kościelec
KS Panki
5:0
MLKS Woźniki
Warta Mstów
6:3
Orzeł Psary-Babienica
Gmina Kłomnice
3:4
Warta Kamieńskie Młyny
Piast Przyrów
3:3
Unia Kalety
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
5:0
Olimpia Truskolasy
Liswarta Krzepice
0:2
Znicz Kłobuck
Amator Golce
1:0
KS Stradom Częstochowa
Olimpia Huta Stara
0:4
Gmina Kłomnice
Lotnik Kościelec
5:2
Warta Mstów
Orzeł Psary-Babienica
0:4
Piast Przyrów
Unia Kalety
1:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Kiedrzyn
3:4
KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny
0:3
Pogoń Kamyk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
0:1
Orzeł Psary-Babienica
KS Stradom Częstochowa
3:4
Unia Kalety
Olimpia Huta Stara
1:5
Warta Kamieńskie Młyny
Znicz Kłobuck
6:0
MLKS Woźniki
Olimpia Truskolasy
0:3
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
5:1
Amator Golce
Warta Mstów
1:4
Pogoń Kamyk
Gmina Kłomnice
1:1
Liswarta Krzepice
Piast Przyrów
2:1
Lotnik Kościelec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
1:2
Gmina Kłomnice
Liswarta Krzepice
4:0
Olimpia Huta Stara
Amator Golce
2:6
Olimpia Truskolasy
Lotnik Kościelec
3:2
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
0:1
KS Stradom Częstochowa
Unia Kalety
0:1
KS Panki
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Znicz Kłobuck
Pogoń Kamyk
1:1
Piast Przyrów
Warta Kamieńskie Młyny
6:0
Warta Mstów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Truskolasy
4:2
Unia Kalety
Sparta Lubliniec
2:1
Pogoń Kamyk
Liswarta Krzepice
1:0
Warta Kamieńskie Młyny
Znicz Kłobuck
5:3
Amator Golce
KS Stradom Częstochowa
1:1
Lotnik Kościelec
Piast Przyrów
2:2
Warta Mstów
Olimpia Huta Stara
1:4
MLKS Woźniki
Gmina Kłomnice
1:0
Orzeł Kiedrzyn
KS Panki
13:0
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
2:2
Liswarta Krzepice
Amator Golce
1:4
Gmina Kłomnice
Lotnik Kościelec
2:1
KS Panki
Orzeł Psary-Babienica
1:5
Olimpia Truskolasy
Unia Kalety
1:0
Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn
1:0
Olimpia Huta Stara
Pogoń Kamyk
0:3
KS Stradom Częstochowa
Warta Mstów
7:1
Sparta Lubliniec
Warta Kamieńskie Młyny
1:2
Piast Przyrów
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Woźniki
7:2
Warta Kamieńskie Młyny
Sparta Lubliniec
6:0
Piast Przyrów
Liswarta Krzepice
0:2
Orzeł Kiedrzyn
KS Stradom Częstochowa
2:1
Warta Mstów
Olimpia Huta Stara
2:2
Amator Golce
Znicz Kłobuck
5:2
Orzeł Psary-Babienica
Olimpia Truskolasy
2:2
Lotnik Kościelec
KS Panki
0:3
Pogoń Kamyk
Gmina Kłomnice
3:2
Unia Kalety
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Golce
3:1
Liswarta Krzepice
Lotnik Kościelec
0:7
Znicz Kłobuck
Orzeł Psary-Babienica
1:5
Gmina Kłomnice
Unia Kalety
10:1
Olimpia Huta Stara
Orzeł Kiedrzyn
2:0
MLKS Woźniki
Pogoń Kamyk
1:3
Olimpia Truskolasy
Warta Mstów
4:4
KS Panki
Warta Kamieńskie Młyny
3:1
Sparta Lubliniec
Piast Przyrów
0:1
KS Stradom Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości