Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
3:2
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
8:0
Jedność Boronów
Zieloni Zborowskie
11:0
Herkules Kochanowice
Śląsk Koszęcin
9:2
Mechanik Kochcice
Orzeł Pawonków
5:1
Małapanew Kuczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Boronów
3:2
Orzeł Pawonków
Rybak Ciasna
2:0
Huragan Jezioro
Victoria Strzebiń
1:2
Mechanik Kochcice
Herkules Kochanowice
6:4
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
13:0
Huragan Jezioro
Zieloni Zborowskie
10:1
Victoria Strzebiń
Śląsk Koszęcin
3:8
Jedność Boronów
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
1:4
Sparta Lubliniec
Rybak Ciasna
14:4
Herkules Kochanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
4:3
Rybak Ciasna
Jedność Boronów
3:0
Mechanik Kochcice
Zieloni Zborowskie
3:0
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Huragan Jezioro
0:8
Śląsk Koszęcin
Victoria Strzebiń
2:6
Małapanew Kuczów
Herkules Kochanowice
7:9
Orzeł Pawonków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
4:4
Orzeł Pawonków
Śląsk Koszęcin
6:3
Herkules Kochanowice
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
0:2
Victoria Strzebiń
Mechanik Kochcice
6:3
Huragan Jezioro
Rybak Ciasna
0:1
Zieloni Zborowskie
Małapanew Kuczów
3:5
Jedność Boronów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
5:8
Śląsk Koszęcin
Zieloni Zborowskie
1:4
Orzeł Pawonków
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
1:2
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
1:10
Małapanew Kuczów
Victoria Strzebiń
8:4
Jedność Boronów
Herkules Kochanowice
5:4
Mechanik Kochcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
5:0
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Jedność Boronów
10:0
Huragan Jezioro
Śląsk Koszęcin
7:3
Zieloni Zborowskie
Rybak Ciasna
3:1
Victoria Strzebiń
Małapanew Kuczów
8:1
Herkules Kochanowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Zborowskie
2:1
Mechanik Kochcice
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
3:5
Śląsk Koszęcin
Rybak Ciasna
1:0
Orzeł Pawonków
Victoria Strzebiń
4:0
Huragan Jezioro
Herkules Kochanowice
3:9
Jedność Boronów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
1:3
Victoria Strzebiń
Śląsk Koszęcin
3:0
Rybak Ciasna
Huragan Jezioro
1:3
Herkules Kochanowice
Mechanik Kochcice
3:1
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Małapanew Kuczów
6:5
Zieloni Zborowskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
9:3
Śląsk Koszęcin
Zieloni Zborowskie
3:4
Jedność Boronów
Rybak Ciasna
5:0
Mechanik Kochcice
Małapanew Kuczów
9:3
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Victoria Strzebiń
6:1
Herkules Kochanowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Boronów
4:2
Uczniowski Klub Sportowy APN Gmina Tworóg
Śląsk Koszęcin
4:3
Victoria Strzebiń
Huragan Jezioro
0:4
Zieloni Zborowskie
Mechanik Kochcice
0:1
Orzeł Pawonków
Małapanew Kuczów
1:0
Rybak Ciasna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości