Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
5:2
Pokój Sadów
LKS Sieraków Śląski
5:1
Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice
4:1
Victoria Strzebiń
Liswarta Lisów
1:2
Promień Glinica
Warta Kamieńskie Młyny
4:0
Huragan Jezioro
Unia Lisowice
0:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Pawonków
2:3
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
2:6
Mechanik Kochcice
Promień Glinica
5:2
Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów
1:2
Liswarta Lisów
Orzeł Psary-Babienica
2:0
Victoria Strzebiń
Sparta Lubliniec
8:0
Huragan Jezioro
Ruch Kochanowice
0:3
LKS Sieraków Śląski
Orzeł Pawonków
6:1
Unia Lisowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Mechanik Kochcice
- : -
Ruch Kochanowice
Huragan Jezioro
- : -
Promień Glinica
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Pokój Sadów
Unia Lisowice
- : -
Victoria Strzebiń
Liswarta Lisów
- : -
Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków
- : -
Sparta Lubliniec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
- : -
Liswarta Lisów
Pokój Sadów
- : -
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
- : -
Promień Glinica
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
- : -
LKS Sieraków Śląski
Orzeł Pawonków
- : -
Victoria Strzebiń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Orzeł Pawonków
Mechanik Kochcice
- : -
Unia Lisowice
Promień Glinica
- : -
Pokój Sadów
Huragan Jezioro
- : -
Płomień Przystajń
Sparta Lubliniec
- : -
Victoria Strzebiń
Liswarta Lisów
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Ruch Kochanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
- : -
Huragan Jezioro
Victoria Strzebiń
- : -
LKS Sieraków Śląski
Sparta Lubliniec
- : -
Pokój Sadów
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Przystajń
- : -
Promień Glinica
Unia Lisowice
- : -
Liswarta Lisów
Orzeł Pawonków
- : -
Mechanik Kochcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Sparta Lubliniec
Mechanik Kochcice
- : -
Victoria Strzebiń
Promień Glinica
- : -
Ruch Kochanowice
Pokój Sadów
- : -
Płomień Przystajń
Huragan Jezioro
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Liswarta Lisów
- : -
Orzeł Pawonków
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Unia Lisowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Mechanik Kochcice
Ruch Kochanowice
- : -
Pokój Sadów
Victoria Strzebiń
- : -
Liswarta Lisów
Sparta Lubliniec
- : -
Płomień Przystajń
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Promień Glinica
Unia Lisowice
- : -
Huragan Jezioro
Orzeł Pawonków
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Kochcice
- : -
Sparta Lubliniec
Promień Glinica
- : -
Unia Lisowice
Pokój Sadów
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Huragan Jezioro
- : -
Orzeł Pawonków
Liswarta Lisów
- : -
LKS Sieraków Śląski
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Victoria Strzebiń
Płomień Przystajń
- : -
Ruch Kochanowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice
- : -
Liswarta Lisów
Victoria Strzebiń
- : -
Huragan Jezioro
Sparta Lubliniec
- : -
Ruch Kochanowice
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Płomień Przystajń
Unia Lisowice
- : -
Pokój Sadów
Orzeł Pawonków
- : -
Promień Glinica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Promień Glinica
- : -
Victoria Strzebiń
Pokój Sadów
- : -
Orzeł Pawonków
Huragan Jezioro
- : -
LKS Sieraków Śląski
Liswarta Lisów
- : -
Sparta Lubliniec
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń
- : -
Unia Lisowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sieraków Śląski
- : -
Promień Glinica
Mechanik Kochcice
- : -
Huragan Jezioro
Victoria Strzebiń
- : -
Pokój Sadów
Sparta Lubliniec
- : -
Orzeł Psary-Babienica
Liswarta Lisów
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
Unia Lisowice
- : -
Ruch Kochanowice
Orzeł Pawonków
- : -
Płomień Przystajń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kochanowice
- : -
Orzeł Pawonków
Promień Glinica
- : -
Mechanik Kochcice
Pokój Sadów
- : -
LKS Sieraków Śląski
Huragan Jezioro
- : -
Liswarta Lisów
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Unia Lisowice
Warta Kamieńskie Młyny
- : -
Sparta Lubliniec
Płomień Przystajń
- : -
Victoria Strzebiń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości