Autor:

Roonie10

Utworzono:

03.06.2019

Pierwsze 45 minut to dużo walki w środku boiska z wieloma akcjami z obu stron boiska.Wierzbie obejmuje prowadzenie po rzucie karnym a następnie marnują sytuacje do pustej bramki.Nasi zawodnicy też mieli swoje okazje lecz albo strzały były niecelne albo za słabe.Z przebiegu Wierzbie zaprezentowało się lepiej.Po zmianie stron to nasi zawodnicy przejęli szybko inicjatywę marnując dogodne sytuacje bramkowe. W przeciągu 15 minut nasza drużyna ma dwa rzuty karne których nie strzelamy.Ostatnie minuty to już heroiczne ataki i gol na 1:1.Takim wynikiem kończy się to spotkanie. W drużynie zadebiutował dziś Sławomir Zaremba.Na 3 kolejki przed końcem mamy 7 pkt przewagi nad drugim Orłem Pawonków więc do zapewnienia mistrzostwa potrzeba nam 3 pkt.Za tydzień zagramy nietypowo bo o 12:00 w Harbułtowicach.