Autor:

Roonie10

Utworzono:

16.06.2019

Dzisiejszy mecz był ostatnim u siebie i zarazem testem dla zawodników.Przed pierwszym gwizdkiem odbyło się losowanie na zasadzie kto jaką pozycję wylosuje tam ma dziś zagrać.Skład meczowy wyglądał jak w dziale "formacja".Od początku spotkania rzucamy się do ataku i w ok 15 minucie strzelamy gola na 1:0.Dalsza część meczu to kontrola gry naszego zespołu i stwarzanie kilku sytuacji bramkowych.W ok 22 minucie nasz obrońca uderzył piłkę za połowy a ta lobując bramkarza wpada do siatki.W ok 25 minucie Dragon po jednej z nielicznych akcji zdobywa gola na 2:1.Na odpowiedź naszych zawodników nie trzeba długo czekać i po paru minutach wykorzystujemy gapiostwo rywali zdobywając kolejną bramkę.Na dwie minuty przed końcem połowy zdobywamy gola na 4:1 po ładnej akcji naszych zawodników.Po zmianie stron gra nie ulega zmianie i to my dominujemy strzelając gola na 5:1 w 50 minucie.Dalsza część rywalizacji to głównie walka w środku boiska z nielicznymi akcjami z obu stron.W ok 75 minucie kolejną bramką hattricka ustrzela nasz zawodnik dobijając rywali.Ostatnie minuty to dużo chaosu oraz chęć podwyższenia wyniku naszych zawodników.Ostatecznie wygrywamy 6:1 z grającym w 10-tkę Dragonem.Po meczu już oficjalnie polały się szampany a także odpaliliśmy kilka rac.Za tydzień zagramy derbowo z Orłem który także awansował do A klasy. Dziękujemy kibicom za przybycie na mecz!