Autor:

Roonie10

Utworzono:

05.10.2019

Pierwsza połowa zaczyna się lepiej dla gospodarzy którzy od razu atakują naszą bramkę czego efektem jest gol w ok 5 minucie.Dwie minuty później zrobiło się niespodziewanie 1:1  po doskonałym wykończeniu naszej pierwszej akcji w meczu.Między 15 a 23 minutą gra toczy się głównie w środku boiska z nielicznymi atakami Promieni.W 25 minucie po wejściu środkiem pola zawodnik Glinicy oddał strzał którego zamienił na gola.Parę minut później skrzydłowy gospodarzy wykończył akcję i jest 3:1.Od tej pory nasi zawodnicy wzięli się w garść i zaczęli przeważać nad Promieniem.W ok 39 minucie wykorzystujemy szybkie wykonanie rzutu z autu i jest 3:2.Unia dalej atakowała praktycznie nie dając wyjść gospodarzom z połowy, jednak brakowało wykończenia akcji.W 45 minucie gospodarze wyszli z szybką kontrą zdobywając gola na 4:2 co praktycznie "zabiło mecz". Po zmianie stron nasi zawodnicy wyszli całkowicie w innym ustawieniu na boisko co niestety poskutkowało utrata 3 goli w 15 minut i było już "pozamiatane". Nasi zawodnicy próbowali konstruować akcje jednak niestety brakowało oddania strzałów na bramkę. W ok 75 minucie po zamieszaniu z rzutu rożnego zawodnik Promienia pakuje piłkę do własnej bramki. Glinica dalej atakowała co poskutkowało szybkim wykonaniem rzutu wolnego i golem na 8:3.Do końca meczu nasi zawodnicy mogli zmniejszyć rozmiary porażki jednak brakowało wykończenia i ostatecznie przegrywamy 8:3.Znów niestety brakło kilku zawodników ponadto trenera który może by nas inaczej ustawił, no i dużo błędów indywidualnych przez które tracimy niepotrzebne bramki.W tabeli niestety zaczyna to wyglądać coraz gorzej i musimy się wziąć w garść ponieważ jest to 4 porażka z rzędu, a od 6-ciu meczy nie potrafimy wygrać.Dziękujemy kibicom którzy mimo takiej pory i pogody przybyli na mecz.